Трампу заборонили блокувати критиків у Twitter

Федеральний апеляційний суд США заборонив президенту США Дональду Трампу блокувати тих, хто висловлює критичні думки у Twitter.

Про це повідомило видання Голос Америки. Об этом сообщает vazhno.in.ua со ссылкой на СМИ.


Блокування користувачів є порушенням Першої поправки до Конституції США, що гарантує свободу слова, вважають судді.


"Перша поправка не дозволяє державному посадовцю, який використовує соцмережевий акаунт з офіційною метою, виключати осіб з загалом відкритого діалогу онлайн, через свою незгоду з висловленими ними поглядами", — йдеться в позиції судді Беррінгтона Паркера.


"Іронічно те, що ми пишемо цей висновок у історичний час, коли в цій країні дії уряду та посадовців є предметом широкого і активного обговорення. Це обговорення охоплює надзвичайно широкий спектр ідей та точок зору і спонукає до такого рівня пристрасті та інтенсивності обговорення, подібні яким траплялись рідко", — наголошується у судовому висновку.


"Обговорення, яким би воно часто не було незручним і неприємним, є, тим не менш, позитивним. Вирішуючи цю апеляцію, ми нагадуємо сторонам та громадськості, що якщо Перша поправка щось і значить, вона означає, що найкращою відповіддю на негативні висловлювання з питань, що належать до громадського обговорення, є більше висловлювань, а не менше", — вказали судді.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/trampu_zaboronyly_blokuvaty_krytykiv_u_twitter_320800.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя